Menüü

burger close

Logi sisse

Unustasid parooli?

Pole kasutaja? Registreeru siin!

Meist

Meist

Mis on CareMate?

CareMate on internetikeskkond, kust leiab hooleandjad, kes pakuvad isikuhooldusteenuseid, väljas käimise abi ja koduhooldusteenuseid abi vajavatele inimestele igas vanuses. Hoolt pakkuvate sõprade olemasolu tagab hingerahu hoolt vajavate inimeste lähedastele ja säästab neid eneseohverdusest.

About us

CareMate´i missiooniks on tagada inimõigustest tulenev vabadus ja sõltumatus kõigile, kellel see on hoolduskoormuse tõttu piiratud.


CareMate´i pakub moodsa tehnoloogia abil mugavat ja lihtsat viisi hooldusteenuste vahendamiseks tellijate ja osutajate vahel, võimaldades samaaegselt mõistlikku hinda teenuse tellijale ning väärikat tasu hooleandjatele.

Tiim

Marion Teder
marion@caremate.ee
Innovatiivse hooldusplatvormi idee tuli sellest, et mul on endal abivajavad pereliikmed ning olen kuus aastat Inglismaal hooldajana töötanud. Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis sotsiaaltöö, sotsiaalpoliitika ja sotsioloogia eriala ning õpin EBSis ettevõtluse magistriprogrammis. Ühiskonnas on puudu hooldusteenus, mis annaks omaste- hooldajatele meelerahu, aitaks inimestel elada väärikalt oma kodus, lubaks vananeda koduseinte vahel meie järjest suureneval osal rahvastikust, ja pakuks hooldajatele paindlikke töötingimusi. CareMate platvorm pakub lahendust!
Olga Chernikova
arendus@caremate.ee
Olen arendaja, ema ja uskuja, et pingutuste ühendamise kaudu saaksin maailma paremaks muuta. Kuigi meie individuaalsed võimalused võivad olla piiratud, saame luua midagi iseendaga palju suuremat, kui jagame ühte visiooni ja töötame koos. Minu jaoks on inimväärikus ja iseseisvus olnud alati ülimalt olulised. Olen sellest projekti täis entusiasmi, et aidata puudega inimesi ja eakaid läbi platvormi just seal, kus seda kõige rohkem vajatakse. Kui tänapäeval on meil pretsedenditu valik kvaliteetseid tervishoiuteenuseid ja sisuliselt tervishoiu kultus, siis oleme samal ajal teravalt teadlikud piirangutest ja puuetest, mis vanadusega paratamatult kaasnevad. Tänu sellele, et tänapäevane maailm on tihedalt seotud kõikvõimsa Internetiga, on abi lähemal kui see on kunagi olnud. Olen võtnud endale ülesandeks veenduda, et taotleja ja abistaja vaheline ühendus toimiks veatult.
Heleri Pleer
heleri@caremate.ee
Hea meel on olla CareMate meeskonna liige. Võiks öelda, et see on osa minu elu missioonist. Tahan aidata inimesi - see on olnud minu jaoks oluline sõnum juba aastaid. Siiani otsisin oma teed ja tunnen, et CareMate on üks minu võimalus. Suheldes otse klientide ja hooleandjatega näen, et CareMate saab pakkuda seda, mille järgi on tõesti vajadus. Läbi meie platvormi saavad omastehooldajad veidi puhkust, et säilitada oma elukvaliteeti ja samuti olla kindlad, et nende lähedase eest on hästi hoolt kantud. Lisaks eelnevale olen väga P2P teenusmudeli usku ning selle tormilise arengu ootel lähiaastatel.

Saada sõnum

CareMate

phone icon

588 03 616

message